1 maja 2016

2Hej wszystkim,

Majówka pełną parą, pogoda u Nas w Trójmieście nie najgorsza, najważniejsze, że nie pada, a jak sytuacja u Was w miastach? Preferujecie odpoczynek, czy raczej spędzacie wolne aktywnie?

Dzisiaj przedstawię Wam kilka promocji majówkowych, z jakimi możemy się spotkać na stronkach internetowych różnych butików. 

Pierwsze, co wpadło mi w oczy, to sklepy z butami.

Gdyby ktoś zamierzał zaopatrzyć się jeszcze w wiosenne trampki, albo może wieczorowe szpilki zapraszam na skorzystanie z poniższych rabaty:
Po wpisaniu kodu: MAJOWKA16 otrzymamy rabat -20% na całą kolekcję. Jednak pamiętajmy, że rabat nie łączy się z innymi promocjami.

DeeZee przy majówce oferuje nam rabat 10% po wpisaniu kodu: MAJOWKA10 , tutaj promocja dotyczy również produktów z wyprzedaży oraz outletu.

Jeśli chodzi o sklepy z ubraniami, zapraszam wszystkich na stronę www.malamiboutique.pl jak również www.selfieroom.pl, gdzie przez majówkę otrzymamy darmową przesyłkę do każdych zrobionych zakupów, z tym, że w malamiboutique po przekroczeniu kwoty 50zł.

Dzisiaj pozostawiam Was z tymi promocjami, korzystajcie i róbcie zakupy w internetowych butikach, bo przecież sklepy stacjonarne pamiętajmy 3 maja zamknięte!

W następnych postach planuje porady, jak taniej zakupić odzież/obuwie na stronach internetowych, podając moje sprawdzone sposoby na obniżenie ceny początkowej. W komentarzach czekam na Wasze opinie, co o tym myślicie i pomysły, o czym jeszcze chciałybyście tu poczytać.

Miłej majówki, ja uciekam ze znajomymi odpalać grilla.

xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz